تاریخ : پنجشنبه 23 بهمن 1399
کد 35

مسابقات ورزشی دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور در فضای مجازی برگزار می گردد.

مسابقات ورزش های همگانی با هدف افزایش فعالیت های جسمانی دانشجویان بصورت فضای مجازی و با قوانین و مقررات اعلامی تحت نظارت تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری برگزار می گردد.

دانشجویان علاقه مند به حضور در این رقابت ها ضمن مطالعه قوانین و مقررات و آئین نامه شرکت در مسابقات، با هماهنگی کارشناسان تربیت بدنی می توانند در این رقابت ها حضور یابند. لازم بذکر است سالن ورزشی دانشگاه همه روزه از ساعت 8 صبح تا 13 بعد از ظهر با هماهنگی و با رعایت پروتکل های بهداشتی، جهت تمرین و تهیه کلیپ های مسابقات در اختیار دانشجویان قرار دارد. دانشجویان عزیز جهت استفاده می توانند با کارشناسان تربیت بدنی ارتباط برقرار نمایند.
دانشجویان علاقه مند به حضور در این رقابت ها ضمن مطالعه قوانین و مقررات و آئین نامه شرکت در مسابقات، با هماهنگی کارشناسان تربیت بدنی می توانند در این رقابت ها حضور یابند. لازم بذکر است سالن ورزشی دانشگاه همه روزه از ساعت 8 صبح تا 13 بعد از ظهر با هماهنگی و با رعایت پروتکل های بهداشتی، جهت تمرین و تهیه کلیپ های مسابقات در اختیار دانشجویان قرار دارد. دانشجویان عزیز جهت استفاده می توانند با کارشناسان تربیت بدنی ارتباط برقرار نمایند. تبریز - خیابان آزادی - میدان حکیم نظامی - دانشگاه هنر اسلامی تبریز

کد پستی : 5164736931   تلفن : 35419969-041   دورنگار :35412140-041

کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه هنر اسلامی تبریز می باشد.